三通santon 3C-230HB-T
FAN, HIGH AIR FLOW, 80MM; Current Type: AC; Supply Voltage: 230V ac; External Height: 80mm; Width, External: 80mm; Ex...
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
产品电机及驱动器
型号编码3C-230HB-T