三通santon EHF1100TS-40.960M
Oscillator XO 40.96MHz ±100ppm 50pF HCMOS/TTL 60% 5V 4Pin Metal DIP Thru-Hole Bulk
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
产品振荡器
型号编码EHF1100TS-40.960M